ALUNA® ADMIRAL

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

Każda spędzona w nim chwila będzie pełna radości, optymizmu i uśmiechu. Zadaszenie ALUNA® Admiral zostało stworzone z myślą o osiągnięciu jak największej przestrzeni użytkowej.

 

           

 

Zadaszenie ALUNA® Admiral zostało stworzone z myślą o osiągnięciu jak największej przestrzeni użytkowej. Dzięki wysokim ścianom bocznym, które są niemal pionowe, model ten daje dużo możliwości zagospodarowania plaży, jest przestronny i można się pod nim poruszać bez żadnych przeszkód ze wszystkich czterech stron.

Podczas chłodniejszych dni stworzy idealne miejsce do wypoczynku i zabawy nad brzegiem basenu, dając pomimo zamkniętych segmentów dużo swobody i komfortu. Zamontowany system jezdny pozwala na łatwe przesuwanie wszystkich segmentów, a dodatkowe przedłużenie prowadnic umożliwia całkowite zsunięcie zadaszenia poza powierzchnię basenu.

Dzięki nowej technologii gięcia poliwęglanowej płyty litej, która zastąpiła wcześniejszy profil kątowy, montowany w miejscu połączenia ścian z dachem, zadaszenie wygląda lżej i estetyczniej. Model ALUNA® Admiral doskonale sprawdza się przy dużych, szerokich obiektach hotelowych, SPA jak również w restauracjach.

 

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.