ALUNA® CONCEPT

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

  ALUNA® Concept to najnowszy produkt marki ALUNA®. Intryguje nowoczesnym wzornictwem i idealnie wpasowuje się w przestrzeń domu.

   

             

   

  ALUNA® Concept to najnowszy produkt marki ALUNA®. Intryguje nowoczesnym wzornictwem i idealnie wpasowuje się w przestrzeń domu. Standardowo wyposażony w wentylację pasywną ALUNA®, sprzedawany w wielu konfiguracjach w tym też w szkle bezpiecznym stanowi bardzo ciekawą propozycję. ALUNA® Concept to dwa skrajne segmenty stałe z możliwością przesuwania segmentów wewnętrznych. Dostępne akcesoria jak moskitiery, rolety rzymskie, zamek patentowy oraz wiele innych wygodnych dodatków stanowią o sile tego produktu.

  ALUNA® Concept jest to idealna propozycja dla restauracji, hoteli i kawiarni. Posiada wiele różnych konfiguracji zestawiania modułów i wręcz nieograniczone możliwości do przyszłej rozbudowy.

  ALUNA® Concept to produkt, który zadowoli gusta każdego wymagającego Klienta. To starannie dobrane komponenty stanowiące jednolity wzorniczo styl. Każdy etap projektowania, a potem procesu produkcyjnego odbywa się pod okiem eksperta, który indywidualnie prowadzi każdy projekt. Innowacyjne technologie i 16 lat doświadczenia pozwalają na uzyskanie bardzo wysokiego standardu produkcji, najwyższej precyzji wykonania co bezpośrednio przekłada się na optymalizację kosztów wykonania w stosunku do konkurencji.

  Współczesne trendy w budownictwie wskazują, że inwestorzy poszukują rozwiązań funkcjonalnych, użytecznych i ponadczasowych wzorniczo. Funkcjonalnością domu, na którą zwracają dzisiaj szczególną uwagę jest taras – najlepiej zadaszony. Coraz częściej zabudowany taras stanowi doskonałe przedłużenie przestrzeni wewnętrznej domu.

   

   

  1. Wizyta doradcy

  Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

  2. Indywidualny projekt

  Indywidualne parametry zamówienia.

  3.Transport ALUNA®

  Certyfikowany transport.
  Dostawa do miejsca instalacji.

  4. Certyfikowany montaż

  Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.