ALUNA® Delta II

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

ALUNA® Delta II z jednej strony łukowaty kształt z drugiej pionowa ściana daje to niezwykłą swobodę w organizowaniu przestrzeni wewnętrznej basenu.

 

           

 

Od ponad 17 lat firma ALUNA® jest synonimem ewolucji, jakości wyrobów i wyrafinowanej technologii w świecie zadaszeń basenowych i ogrodowych.

Od pierwszych nieskomplikowanych konstrukcji poprzez zaawansowane technologie wielkogabarytowe zastosowane przy projektowaniu ALUNA® Aquapark, ALUNA® kontynuuje tworzenie produktów bezpiecznych, funkcjonalnych i niezwykle trwałych, dzięki którym dostarczamy radość naszym klientom na długie lata. Oznacza to, że kiedyś postanowiliśmy robić coś w co wierzymy po dzisiejszy dzień i dalej chcemy się rozwijać.

W  roku 2019 dajemy naszym klientom dodatkową wolność wyboru. Obserwując rozwój rynku proponujemy 3 nowe modele zadaszeń basenowych w kolekcji średniej ALUNA® bazujące na naszej tradycji, doświadczeniu i będące naszym dziedzictwem.

Najnowszy model zadaszenia ALUNA® Delta II dedykowany jest dla tych klientów którzy chcą pływać przy zamkniętym zadaszeniu, pragną posiadać nowoczesne wzorniczo zadaszenie basenowe, ale posiadają nieco mniejszy budżet, którego nie chcą lokować w kolekcje wysokich zadaszeń i ograniczać sobie widoku w ogrodzie wysokimi rozwiązaniami.

ALUNA® Delta II z jednej strony łukowaty kształt z drugiej pionowa ściana daje to niezwykłą swobodę w organizowaniu przestrzeni wewnętrznej basenu. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą posiadać funkcjonalną plażę w części wysokiej zadaszenia. To doskonała propozycja dla osób, które mają na lokalizacji problemy z silnym wiatrem, ponieważ konstrukcja tego zadaszenia w części łukowej jest niezwykle odporna na działanie wiatru. Dodatkowo zadaszenie to idealnie eliminuje problemy z zalegającym śniegiem poprzez swoją łukową konstrukcje bocznej części oraz idealnie odprowadza wodę opadową. Bardzo istotnym elementem tej konstrukcji są niezwykle funkcjonalne i użyteczne drzwi wejściowe ulokowane w ściance szczytowej dające użytkownikowi niezwykle funkcjonalne wejście do strefy basenowej oraz umożliwiające zbudowanie plaży gdzie można zaaranżować strefę z meblami czy przebieralnie. Dodatkowym atutem jest fakt, iż zadaszenie to posiada również dodatkową opcję zastosowania bocznych drzwi przesuwnych, co powoduje dwustronne możliwości wejścia do zadaszenia.

 

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.