ALUNA® H2O Easy

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

ALUNA® H2O to najnowsza kolekcja zadaszeń basenowych w linii niskiej produktów ALUNA®. Na zaufanie trzeba zapracować, a na reputację trzeba zasłużyć.

 

           

 

ALUNA® H2O Easy woda jest jego żywiołem!

ALUNA® H2O to najnowsza kolekcja zadaszeń basenowych w linii niskiej produktów ALUNA®. Na zaufanie trzeba zapracować, a na reputację trzeba zasłużyć. Linia zadaszeń H2O bazuje na bestsellerze ALUNA® kolekcji - Exclusive Line. Modele H2O powstały na bazie wielu doświadczeń i setek instalacji zadaszenia ALUNA® Exclusive Line i modelu ALUNA® Exclusive Line R1. ALUNA® H2O Easy to propozycja dla osób ceniących nowoczesne wzornictwo, jakość wykonania, a co najważniejsze chcących pływać pod zamkniętym zadaszeniem i myślących o zadaszeniu z bardzo małymi prowadnicami.

ALUNA® H2O Easy intryguje nowoczesnym wzornictwem i technologią wykonania. Jest niepowtarzalnym bardzo nowoczesnym zadaszeniem, które doskonale prezentuje się w przestrzeni ogrodowej. Standardowo wyposażony w jedne przesuwne drzwi, umożliwia pływanie pod zamkniętym zadaszeniem i zapewnia bardzo wygodne wejście pod zadaszenie. Oferowany standardowo w poliwęglanie litym 3mm lub za dopłatą 4mm tupu „bezpieczna szyba” stanowi bardzo ciekawą propozycję.

ALUNA® H2O Easy jest to idealna propozycja na funkcjonalne zadaszenie basenu zewnętrznego które posiada jedynie jedną małą systemową prowadnicę ALUNA® One System stabilizującą otwieranie i zamykanie zadaszenia. Dedykowany dla osób, które nie chcą stosować dużych prowadnic w przestrzeni basenu. Posiada wiele różnych konfiguracji zestawiania modułów i wygodnego parkowania zadaszenia poza obręb basenu. Jest bardzo wytrzymały i stabilny co na pewno zainteresuje osoby ceniące bezpieczeństwo i komfort użytkowania podczas zimy. Jest też wzorem trwałości wykonania czego dowodem jest aż 10 letnia gwarancja na ten produkt.

ALUNA® H2O Easy to produkt, który zadowoli gusta każdego wymagającego klienta. To starannie dobrane komponenty stanowiące jednolity wzorniczo styl. Każdy etap projektowania, a potem procesu produkcyjnego odbywa się pod okiem eksperta, który indywidualnie prowadzi każdy projekt. Innowacyjne technologie i 17 lat doświadczenia pozwalają na uzyskanie bardzo wysokiego standardu produkcji, najwyższej precyzji wykonania co bezpośrednio przekłada się na optymalizacje kosztów wykonania w stosunku do konkurencji.

 

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.