ALUNA® PACYFIK II

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

ALUNA® Pacyfik II to nowoczesne kształty które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta klientów. 

 

           

 

ALUNA® Pacyfik II to średnie zadaszenie basenowe z lini średnich profesjonalnych zadaszeń basenowych ALUNA®.

Od ponad 17 lat firma ALUNA® jest synonimem ewolucji, jakości wyrobów i wyrafinowanej technologii w świecie zadaszeń basenowych i ogrodowych.

Od pierwszych nieskomplikowanych konstrukcji poprzez zaawansowane technologie wielkogabarytowe zastosowane przy projektowaniu ALUNA® Aquapark, ALUNA® kontynuuje tworzenie produktów bezpiecznych, funkcjonalnych i niezwykle trwałych, dzięki którym dostarczamy radość naszym klientom na długie lata. Oznacza to, że kiedyś postanowiliśmy robić coś w co wierzymy po dzisiejszy dzień i dalej chcemy się rozwijać.

W  roku 2019 dajemy naszym klientom dodatkową wolność wyboru. Obserwując rozwój rynku proponujemy 3 nowe modele zadaszeń basenowych w kolekcji średniej ALUNA® bazujące na naszej tradycji, doświadczeniu i będące naszym dziedzictwem.

Najnowszy model zadaszenia ALUNA® Pacyfik II dedykowany jest dla tych klientów którzy chcą pływać przy zamkniętym zadaszeniu, pragną posiadać nowoczesne wzorniczo zadaszenie basenowe, ale posiadają nieco mniejszy budżet, którego nie chcą lokować w kolekcje wysokich zadaszeń i ograniczać sobie widoku w ogrodzie wysokimi rozwiązaniami.

ALUNA® Pacyfik II to nowoczesne kształty które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta klientów. To zrównoważona wzorniczo konstrukcja o najwyższych parametrach wytrzymałości. Boczne pionowe ściany zadaszenia dają nieograniczone wprost możliwości aranżowania bocznych plaż. Idealnie pionowe ściany boczne dają też niezwykły komfort pływania i przebywania w wodzie. Zaletą tego modelu jest również fakt, iż zastosowano w nim jednolitą poliwęglanową płytę litą typu „bezpieczne szkło” formowaną na gorąco co odciąża wizualnie zadaszenie, a jego lekka nowoczesna bryła daje niesamowity efekt wizualny w przestrzeni. Natomiast lekko łukowata część górna idealnie odprowadza wodę oraz zalegający śnieg. Dodatkowym atutem są przesuwne drzwi ulokowane na najwyższym segmencie, które dają użytkownikowi niezwykle komfortowe wejście do strefy basenowej.

Wszystkie zadaszenia ALUNA® w standardzie bez dopłaty posiadają możliwość zamknięcia zadaszenia na klucz, co czyni je dodatkowo jeszcze bardziej bezpiecznymi w stosunku do konkurencji. Zadaszenie na basen o wyjątkowo mocnej i wytrzymałej  konstrukcji.

 

 

Parametry techniczne zadaszenia basenowego - model ALUNA® Pacyfik II

szerokość zadaszenia: od 3,00m do 7,00m
długość zadaszenia: od 6,50m do 17,28m
wysokość zadaszenia: od 1,28m do 1,87m

ALUNA® to wiodący i uznany europejski producent zadaszeń basenowych.

Zadaszenia basenowe ALUNA® wybierane są przez osoby ceniące jakość, design, komfort i bezpieczeństwo na wiele lat użytkowania.
10 letnia gwarancja producenta.

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.