ALUNA® UFO

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

  ALUNA® UFO doczekało się wzorniczego i technologicznego upgrade'u. Na pierwszy rzut oka w nowej konstrukcji niewiele się zmieniło ale diabeł tkwi w szczegółach.

   

             

   

  ALUNA® UFO doczekało się wzorniczego i technologicznego upgrade'u. Na pierwszy rzut oka w nowej konstrukcji niewiele się zmieniło ale diabeł tkwi w szczegółach. Nowa edycja zadaszenia ALUNA® UFO to przede wszystkim zmiana technologii wykonania samej kopuły oraz dolnej prowadnicy prowadzącej. To także nowe rozmiary zadaszenia.

  ALUNA® UFO składa się z dwóch segmentów, jednego stałego i jednego ruchomego - przesuwnego. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskaliśmy możliwość otwarcia zadaszenia do 180°. Segment stały został wzmocniony profilami ALUNA® XXL Construction, co zwiększa bezpieczeństwo i stabilność zadaszenia. 

  Nowa prowadnica dolna w ALUNA® UFO zyskała teraz bardzo wysoką szczelność, zajmuje mniej miejsca i jest dyskretniejsza przez co mniej widoczna tworzy z zadaszeniem i systemem jezdnym jednolitą zwartą konstrukcyjnie całość.
  Kopuła stała jest większa i zyskała nowy system górnego prowadzenia przez co uniemożliwia to wyrwanie ruchomej części zadaszenia przy przesuwaniu, dodatkowo też system górnego prowadzenia w ALUNA® UFO wzmacnia całą konstrukcje.

  Zadaszenie jest teraz bardziej ergonomiczne poprzez nowe ułożenie klamek i wygodniejszy system przesuwania segmentu ruchomego.

   

  1. Wizyta doradcy

  Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

  2. Indywidualny projekt

  Indywidualne parametry zamówienia.

  3.Transport ALUNA®

  Certyfikowany transport.
  Dostawa do miejsca instalacji.

  4. Certyfikowany montaż

  Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.