ALUNA® ONE SYSTEM

 

ALUNA® One System to najnowsze rozwiązanie firmy ALUNA® dedykowane dla osób, które nie chcą stosować dużych prowadnic w przestrzeni basenu. Szerokość ALUNA® One System to jedyne 6cm, a wysokość 1,3cm. To ergonomiczna konstrukcja prowadnic, która zabezpiecza przed przypadkowymi urazami i skaleczeniami. Prowadnice ALUNA® One System zaopatrzone zostały w system ALUNA® CSPS (Children Safe Protection System). Poprzez zastosowanie systemu antypoślizgowego oraz dzięki zastosowaniu profilu o zaokrąglonych i opływowych kształtach są bezpieczne nawet dla bosych stópek dziecka.

W prowadnicach ALUNA® One System wszystkie zanieczyszczenia takie jak liście, trawa są wymywane dzięki oryginalnemu kształtowi prowadnic.

ALUNA® One System jest zintegrowany z delikatnymi maskownicami zakrywającymi wszelkie elementy montażowe, co sprawia że produkt końcowy wygląda estetycznie, funkcjonalnie a co najważniejsze jest bardzo bezpieczny. ALUNA® One System jest bardzo wytrzymały i stabilny co na pewno zainteresuje osoby ceniące bezpieczeństwo i komfort użytkowania zadaszenia nawet podczas zimy. Jest też wzorem trwałości wykonania czego dowodem jest aż 10 letnia gwarancja na ten produkt.

 

ALUNA® One System dostępny jest w modelu ALUNA® H2O Easy.
http://aluna.eu/aluna-h2o-easy.html

 

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.