ALUNA® WAVE - KOLEKCJA EKONOMICZNYCH ZADASZEŃ ALUNA®

 

ALUNA® Wave - kolekcja ekonomicznych zadaszeń ALUNA®

ALUNA® Wave to niskie zadaszenie basenowe w kolekcji ALUNA® economy line.  To podstawowa linia produktów marki ALUNA® niezwykle funkcjonalna i użyteczna dedykowana dla osób poszukujących bezkompromisowej jakości za rozsądną cenę. To produkowana wg zasady najlepszej ceny i trwałości linia zadaszeń dostosowanych wymiarami do tendencji rynkowych firm basenowych. Nowoczesność i dbałość o detale w najbardziej rozsądnej i zrównoważonej cenie to hasło przyświecało nam przy projektowaniu tej kolekcji.

Kolekcja economy line to 16 lat doświadczenia marki ALUNA® w segmencie Pro oraz komfort i prostota wykonania. To zastosowanie wyłącznie niezbędnych komponentów i minimalistycznych rozwiązań podstawowych. Profile ALUNA® AIR System, delikatne kształty i braki technologicznie wysublimowanych rozwiązań są charakterystyczne dla tej niezwykle taniej i konkurencyjnej rynkowo kolekcji. 

Zadaszenia z tej kolekcji zapewniają wysoki komfort użytkowania i przeznaczone są dla osób ceniących wysoki stosunek ceny do jakości. Produkty ALUNA® economy line posiadają 3 letnią gwarancję ALUNA® oraz 10 letnią gwarancję producenta płyt na poliwęglan.

 

Link do produktu -http://aluna.eu/wave-linia-niska.html

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.