NOWY MODEL ALUNA® DUO III

 

Miło nam poinformować, że do oferty firmy weszły dwa nowe modele zadaszeń basenowych.

Nowe modele zadaszeń basenowych ALUNA® Duo II i III to najwyższe parametry użytkowe zadaszeń w doskonałej cenie dla Klienta. To wybór dla tych z Państwa, którzy chcą posiadać zarazem wygodne zadaszenie wysokie i ergonomiczne niskie w doskonałej cenie, a cieszyć się w czasie niepogody wszystkimi walorami zadaszeń wysokich. Kolekcja ta umożliwia w pełni z korzystania z basenu przy zamkniętym zadaszeniu. Konfiguracja tego modelu umożliwia montaż wysokiej ściany szczytowej bezpośrednio do ściany budynku dając tym samym wygodne wejście do basenu bezpośrednio z budynku.

Niską część zadaszenia ALUNA® Duo III stanowi model ALUNA® Wariant Light, wraz z jego wszystkimi zaletami. Druga natomiast zapewnia więcej przestrzeni oraz większy komfort w użytkowaniu szczególnie podczas niesprzyjającej pogody i powstała na bazie modelu wysokiego ALUNA® Admiral dając tym samy wygodną w użytkowaniu plażę nad basenem.

W konstrukcji tego modelu zadaszenia skorzystaliśmy z doświadczeń rynkowych pierwowzoru - modelu ALUNA® Duo oraz kombinacji dwóch modeli o różnych wysokościach,  parametrach użytkowych i funkcjonalnych dzięki temu połączyliśmy funkcję ochronną niskich zadaszeń z wygodą i funkcjonalnością modeli wysokich w bardzo atrakcyjnej dla Klienta cenie. Oryginalny kształt i cechy użytkowe tego modelu zadaszenia sprawdzą się doskonale przy obiektach hotelowych i SPA, gdzie wysoka część stanowić może swego rodzaju tunel do basenu, miejsce relaksu oraz odpoczynku po zabawie w basenie jak również wygodną przebieralnię w czasie kiedy warunki atmosferyczne uniemożliwiają korzystanie z otwartego basenu.

Modele ALUNA® Duo II i III w całości są wykonane z płyty litej, tworząc niezwykle nowoczesne i designerskie uzupełnienie ogrodu. To idealna propozycja dla zwolenników funkcjonalności i wyrafinowanej elegancji. W wersji ekonomicznej zadaszenie to wykonane jest w połączeniu płyty komorowej z litą.

 

http://aluna.eu/aluna-duo-iii.html

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.