SHOWROOM - ZADASZEŃ BASENOWYCH I TARASÓW FIRMY ALUNA®

 

Showroom – zadaszeń basenowych i tarasów firmy ALUNA®

Miejsce to powstało przede wszystkim z myślą o naszych klientach, aby pokazać co robimy i jak pracujemy oraz zaprezentować jak wyglądają profesjonalnie zaprojektowane i wykonane systemowe produkty zadaszeń i tarasów ALUNA®. Jest to miejsce gdzie zapraszamy klientów indywidualnych i naszych partnerów biznesowych. Showroom firmowy zadaszeń przy fabryce ALUNA® w Bytkowie pod Poznaniem to miejsce spotkań architektów, konstruktorów, właścicieli obiektów hotelowych, restauracji, obiektów spa oraz wszystkich tych, którzy interesują się indywidualnie tematyką przesuwnych i stałych zadaszeń basenowych oraz przesuwnych i stałych tarasów. To doskonałe miejsce prezentacji  technologii Aquaparków ALUNA® - zadaszeń wielkogabarytowych oraz konstrukcji niestandardowych produkowanych i projektowanych na indywidualne życzenie klienta.

Wizyta w Showroom’ie firmowym ALUNA® to doskonała okazja, aby poznać technologie i produkty z linii Profesjonalnej i Ekonomicznej marki ALUNA® oraz aby zobaczyć realnie co wyróżnia je w stosunku z innymi ofertami na rynku.  To co nas wyróżnia na tle konkurencji to wysoka jakość użytych materiałów i komponentów w konsekwencji naszych wyrobów oraz wyjątkowa dbałość o detale co przekłada się na brak widocznych elementów montażowych, wyjątkową szczelność i izolacyjność zadaszeń. Najbardziej wyróżniany nagrodami i medalami przez fachowców branży jest kompletny system profili aluminiowych i uszczelnień oraz fakt, że dajemy klientowi całe spectrum możliwości indywidualnych produkcji zadaszeń i sami projektujemy te rozwiązania w oparciu o nasz system.

Zapraszamy do zwiedzenia naszego showroom’u firmowego znajdującego się przy fabryce ALUNA® w podpoznańskim Bytkowie w ustalonym wcześniej terminie.

 

Showroom zadaszeń i tarasów ALUNA® czynny jest od pon-pt od 8:00 – 16:00.

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.