O firmie

 

16 lat doświadczenia, pasja, innowacje, technologia I wyjątkowy design!

Tysiące zadowolonych użytkowników w 25 krajach Europy. ALUNA® International Trade and Development Group jest polskim liderem produkującym teleskopowe zadaszenia basenowe. To my tworzymy technologię i wyznaczamy rynkowe trendy, ciągle poszukując innowacyjnych rozwiązań. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu i wymianie wiedzy między firmami nasze produkty są na najwyższym światowym poziomie. Standard to dla nas za mało. Rozwijamy się dla naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających, aby móc spełniać ich marzenia. Kierujemy się ich uwagami i potrzebami, bo w końcu to dla nich jesteśmy stworzeni. Młody zespół projektantów ALUNA® nie boi się nawet najtrudniejszych wyzwań. Jesteśmy odważni i gotowi do zmierzenia się z każdym zadaniem. Poprzez dialog z klientem realizujemy i tworzymy dla niego indywidualny zestaw korzyści oparty na design thinking. Dajemy z siebie 200% po to, aby klient był zadowolony. Jasny i przejrzysty sposób prowadzenia biznesu sprawia, że jesteśmy atrakcyjnym partnerem, dla firm jak i dla klientów. Z myślą o architektach, projektantach oraz wszystkich osobach związanych z branżą budowlaną, stworzyliśmy specjalną platformę ALUNA® B2B Designers Platform, dzięki której możemy tworzyć wspólne projekty. Trwałe i bezawaryjne rozwiązania oparte na światowym designie i jakości, potwierdzone licznymi nagrodami i medalami, autorskie technologie systemu profili i prowadnic – to jest właśnie ALUNA®.

Nasz zakład produkcyjny mieści się w Bytkowie koło Poznania, dzięki czemu mamy doskonałe połączenie z Europą Zachodnią autostradą Warszawa – Berlin. Dla każdego z naszych klientów dostosowujemy sposób transportu, aby móc nasze produkty dostarczyć i zamontować wszystkim tym, którzy marzą o idealnie dostosowanym do swoich potrzeb zadaszeniu.

 

 

Misja I cel ALUNA®

Tworzymy produkty ALUNA® z myślą o Tobie i Twoich najbliższych. Naszą misją jest sprawienie byś mógł cieszyć się bezawaryjnymi, solidnymi zadaszeniami, prezentującymi design na najwyższym światowym poziomie. Zadowolenie klientów jest dla nas sprawą najwyższej wagi, dlatego cały czas doskonalimy naszych pracowników i udoskonalamy technologię, aby móc poszerzać zakres oferowanych przez nas produktów. Cenimy sobie dobre relacje z klientami, partnerami, dostawcami, oraz wszystkimi którzy są w naszym otoczeniu, ponieważ tylko darząc się wzajemnie zaufaniem oraz prowadząc otwarte relacje oparte na zasadach partnerstwa jesteśmy w stanie wspólnie osiągnąć pełen sukces.

 

ALUNA® tqm system

Dla zapewnienia jak najlepszej organizacji pracy oraz utrzymania najwyższej jakości nie tylko produktów, ale i usług, wprowadziliśmy do naszej firmy kompleksowy program zarządzania przez jakość, czyli ALUNA® TQM System. Jest to podejście do zarządzania organizacją, w której każdy aspekt działalności realizowany jest z uwzględnieniem spojrzenia projakościowego. Głównym celem ALUNA® TQM System jest osiągnięcie długotrwałego sukcesu, którego źródłem jest zadowolenie klienta, który stanowi najważniejszy element TQM oraz korzyści dla organizacji. Siłą ALUNA® TQM System jest nieustanny rozwój, poszukiwanie innowacji oraz dialog całego team’u ALUNA®.

 

ALUNA® design thinking team / bo dla nas liczy się design!

Design dla ALUNA® to nie tylko argumenty w rozmowie z klientem. To cała filozofia, którą traktujemy jako nasz klucz do sukcesu. Design dla nas to nie tylko marketingowe słowo, ale realne korzyści przekładające się na funkcjonalność, bezpieczeństwo użytkowania, niebanalną formę oraz użycie najlepszych materiałów i systemów produkcji. Bacznie obserwujemy i analizujemy światowe trendy. Celem ALUNA® Design Thinking Team jest kreowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań w postaci nowych produktów, innowacyjnych technologii oraz usług na najwyższym poziomie. Dajemy wam gwarancję niestandardowych rozwiązań.

 

Stawiamy na innowacyjność I rozwój.

Innowacje nie rodzą się same. Do ich stworzenia potrzeba czasu, dobrej organizacji i zdolnych ludzi. Specjalnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy Pracownię Badawczo-Rozwojową ALUNA®, gdzie ciągle poszukujemy nowych, ulepszonych rozwiązań. Tam przekształcamy marzenia w rzeczywistość. Dokładnie analizujemy wszystkie sugestie i pomysły klientów w specjalnie przygotowanym laboratorium rozwoju produktów ALUNA®, gdzie przekuwamy doświadczenie zdobyte podczas pracy z naszymi klientami w innowacje i praktyczne rozwiązania. Chcąc utrzymać przewagę technologiczną nad konkurencją inwestujemy w nowoczesny park maszyn, współpracując tylko z najlepszymi dostawcami i producentami.

 

Sztuka projektowania wg ALUNA®

16 lat istnienia na rynku, liczne nagrody i wyróżnienia, nie pozwalają osiąść na laurach, dlatego też nie zwalniamy tempa i wierzymy, że największy sukces jest ciągle przed nami. Stawiamy przed sobą coraz to większe wyzwania, które konsekwentnie, krok po kroku realizujemy. Dbając o ciagły rozwój firmy wprowadzamy nowe zasady projektowania.

 

 
Technologia ALUNA® Katalog ALUNA®

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.